خبرهای وبلاگ

خدمات تکنو

خدمات تکنو

تعمیرگاه مرکزی اجاق گاز تکنو در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی tecnogas در ایران با بیش از 25 سال سابقه ارائه خدمات به مشتریان اجاق گاز تکنو

برای درخواست خدمات از شرکت با شماره تماس 22326042 ارتباط گرفته و درخواست خود را مبنی بر خرابی اجاق یا نصب و راه اندازی به منشی اعلام نمایید تا در اسرع زمان اقدام به تعمیر توسط کارشناس مربوطه گردد .

جهت جلوگیری از خرابی و هزینه های اضافی علاوه بر رعایت نکات ایمنی و بهداشتی میتوان از سرویس های دوره ای شرکت نیز بهرمند شد .

http://www.tecnogazitaly.blogfa.com

تعویض قطعات اورجینال ایتالیایی با گارانتی شرکت در منزل مشتری انجام می پذیرد .

تعویض شیشه شکسته درب فر و صفحه اجاق گاز در منزل بدون نیاز به حمل اجاق گاز صورت می گیرد .

کارشناسان شرکت ایده آل نمایندگی tecnogas ایتالیا با گذراندن دوره های آموزش تعمیرات و آشنایی با محصولات جدید و سابقه کار بالا بهترین انتخاب برای تعمیر اجاق گاز ایتالیایی در تهران هستن که شرکت بر کار آنها نیز نظارت دارد و این اطمینان داده میشود تا رضایت مشتری حاصل گردد .

توضیع و پخش قطعات اورجینال اجاق گازهای ایتالیایی به شهرستان و سراسر تهران

ارائه کلیه خدمات اجاق گاز ، فر و مایکروفر و لوازم گازسوز برند ایتالیا در تهران

22326042 – 22790702 – 88690287 – 22326043 – 88690286 – 22790703

نمایندگی تکنو گاز

نمایندگی خدمات پس از فروش تکنوگاز در ایران با نیم قرن سابقه خدمات رسانی به مشتریان خود همواره در کنار مصرف کنندگان لوازم خانگی تکنو ایتالیا بوده است و تمام تلاش خود را برای ارتقای رضایت مشترکین خود می نماید .

کلیه خدمات اجاق گاز تکنو توسط متخصصین شرکت ایده آل سرویس انجام می پذیرد کارشناسان ما با گذراندن دوره های تخصصی و آشنایی با نقاط ضعف و قوت لوازم خانگی تکنو ایتالیا مسلط به تعمیر لوازم خانگی tecno می باشند .

قطعات مصرفی اجاق گاز تکنو تماما ارجینال بوده است و از قطعات بی کیفیت و متفرقه در این مرکز به هیچ عنوان استفاده نخواهد شد همچنین تمامی قطعات اصلی ایتالیایی دارای ضمانت تعویض و خرابی می باشند و درصورت بروز مشکل تکراری در دستگاه هیچگونه هزینه ای مجدد دریافت نخواهد شد .

کلیه هزینه های دریافتی و هزینه قطعات طبق تعرفه می باشد و با نظارت بر عملکرد تکنیسین و دریافت گزارش از هرگونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری می شود اگر چه متخصصین مجموعه ایده آل با سابقه کار بالا و گذشتن از صافی های مدیریت فنی شرکت برای تعمیر اعزام می شود و هیچگونه نگرانی برای مشتریان این شرکت نیست .

برای درخواست خدمات با شماره دفتر مرکزی 22326042 تماس بگیرید

تعمیرات تکنوگاز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *